FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Pakiet to komplet usług, który składa się z materiałów wykończeniowych oraz artykułów, które zostają wybrane na etapie planowania i wybierania stylu wykończenia wnętrza. Każdy pakiet zawiera sprawdzone rozwiązania wykorzystywane do wykończenia wnętrz, pochodzące od najlepszych firm na rynku. Wszystkie materiały są dostępne w naszym katalogu, dlatego przed podjęciem decyzji można szczegółowo przeanalizować wszystkie dostępne możliwości. Oprócz materiałów, cena obejmuje również prace ekipy remontowej, która zajmuje się wykończeniem mieszkania. 

W cenie znajdują się wszystkie materiały oraz artykuły wybrane potrzebne do wykończenia wnętrza oraz usługa prac ekipy wykończeniowej, czyli:

 • Konsultacje z architektem i pomoc w wyborze stylu wnętrza oraz materiałów.
 • Wizualizacja łazienki oraz kuchni 3D (w zależności od pakietu).
 • Kupno, transport i logistyka zamówień wszystkich produktów oraz materiałów.
 • Koordynację nadzorcy robót, który czuwa nad wszystkim.
 • Gwarancja dotrzymania terminu realizacji.
 • Odbiór lokalu od dewelopera pod kątem jakości wykonania. 
 • Usługa malowania ścian oraz sufitów z farbami i gruntami.
 • Montaż drzwi wewnętrznych z materiałami, czyli skrzydłami, ościeżnicami, klamkami, zamkami i rozetami.
 • Usługa wykończenia łazienki wraz z glazurą oraz białym montażem.
 • W zależności od pakietu położenie paneli z podkładem i listwą przejściową i przypodłogową, podłogi warstwowej drewnianej klejonej do podłogi z korkiem i listwą przyścienną albo parkietu mocowanego korkiem i listwą przyścienną. 
 • Usługa montażu podłóg w pomieszczeniu wejściowym oraz w kuchni, do wyboru terakota lub gres.
 • Instalacja WC z możliwością podwieszenia na stelażu podtynkowym.
 • Montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem albo odpływem liniowym.
 • Instalacja wanny obudowanej płytkami, panelem lub wanny wolnostojącej.
 • Montaż umywalki z syfonem oraz korkiem automatycznym lub click-clack albo z półpostumentem.
 • Położeniem płytek ceramicznych oraz dekoracyjnych.
 • Montaż armatury łazienkowej.
 • Demontaż i montaż osprzętu hydraulicznego oraz elektrycznego.
 • Impregnacja miejsc mokrych za pomocą folii w płynie.
 • Materiały: chemia budowlana (kleje, silikony, pianki montażowe, fugi, szpachle), zabezpieczenia (taśmy do odcięć, folie, osłony, itd.).
 • Generalne sprzątanie po zakończeniu wszystkich prac.
 • Dwuletnia gwarancja na wykonane prace. 

Nie, wykończenie kuchni to usługa, którą można zamówić dodatkowo do każdego Pakietu jako Pakiet PLUS z wyposażeniem. W cenę dodatkowej usługi wchodzi oświetlenie mieszkania, wykończenie i umeblowanie kuchni wraz z AGD, umeblowanie łazienki. Można też wybrać poszczególne elementy Pakietu PLUS, a resztę zrobić samodzielnie.

Tak, dajemy dwa lata gwarancji na nasze prace. Dodatkowo otrzymujesz gwarancje producentów na ich materiały i produkty. Czasami wynosi ona nawet 25 lat, a w przypadku firmy Blum jest dożywotnia. 

Czas wykończenia mieszkania jest zależny od wybranego Pakietu. Najszybciej wykonujemy Pakiet Prosty, zajmuje to tylko 40 dni roboczych. Bardziej rozwinięte Pakiety zajmują nawet 70 dni roboczych, ponieważ produkty, które zawierają są tworzone indywidualnie na zamówienie. 

Tak, przede wszystkim wykańczamy nowe mieszkania, które są tuż po odbiorze od dewelopera. 

Tak, częścią naszych usług jest pomoc w odbiorze mieszkania. Współpracujemy z ekspertami, którzy wiedzą na co zwrócić uwagę podczas odbioru, jakie błędy i usterki najczęściej występują w takich sytuacjach oraz jakie normy prawne funkcjonują w regulacjach prawnych. Dzięki naszej pomocy, unikniesz przykrych i kosztownych niespodzianek.

Tak, zajmujemy się zarówno małymi mieszkaniami, domami, jak i dużymi rezydencjami. Mamy doświadczenie w wykonywaniu schodów i kominków. Skontaktuj się z nami i obejrzyj nasze dotychczasowe realizacje.

Teraz jest na to najlepszy moment. Będziemy mogli wprowadzić jeszcze ewentualne zmiany w układzie mieszkania, a Tobie pozostanie więcej czasu na podjęcie istotnych decyzji.

Tak, tym też się zajmujemy. Najpierw doprowadzamy mieszkanie do stanu „zero”, naprawiamy wszystkie ściany, posadzki oraz instalacje, a później rozpoczynamy prace wykończeniowe.  

Zapraszamy do kontaktu i indywidualnej konsultacji. Sprawdzimy możliwości dojazdu jednej z naszych ekip. 

Tak, zachęcamy do wizyty w nasze wzorcowni. Do każdego pakietu, projekt aranżacji z wykorzystaniem naszych mebli jest bezpłatny. 

Tak, każda ekipa wykończeniowa ma swojego koordynatora, który czuwa nad tym, aby prace były wykonane tak, jak na wcześniej ustalonym planie. 

Skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie z architektem. Wspólnie ustalimy zakres projektu oraz jego cenę.

Jeśli konstrukcja Twojego mieszkania pozwala na takie zmiany, chętnie zajmiemy się aranżacją Twojego wnętrza.

Tak, możesz obejrzeć je w naszym katalogu. Jednak materiały najlepiej prezentują się na żywo, dlatego zapraszamy do naszej wzorcowni. Skontaktuj się z nami i umów wizytę. 

Tak, jest to możliwe. Jednak będziesz musiał pokryć różnicę cen materiałów oraz prac. W Pakiecie Luxury produkty pochodzą z wyższej półki i często są wykonywane na indywidualne zamówienie. 

Tak, pakiet wykończeniowy zawiera wizualizację łazienki. Pakiety Plus zawierają dodatkowo wizualizację kuchni, sypialni i salonu. Zgodnie z Twoim życzeniem, możemy przygotować więcej wizualizacji, jednak będą one dodatkowo płatne. 

Nie. Szafy, garderoby, regały oraz inne meble na wymiar możemy zaprojektować na indywidualne zamówienie. Jednak będzie to dodatkowo płatne. 

Tak, skontaktuj się z nami, żeby zobaczyć nasze poprzednie realizacje. 

Nie, korzystając z naszych usług, nie musisz przejmować się sprzątaniem. Zawsze zostawiamy po sobie porządek. 

Ceny

Pierwsze spotkanie jest darmowe i niezobowiązujące. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się z naszym architektem.

Jeśli zamawiasz usługę z materiałami płacisz tylko 8% podatku VAT. Jeśli kupisz materiały sam w markecie budowlanym zapłacisz aż 23% VAT. 

Ceny naszych Pakietów obowiązują dla wnętrz od 45 m2, jednak możemy wykonać również realizację dla mniejszego metrażu. Umów się z nami na spotkanie i poznaj cenę dla Twojej powierzchni. 

Tak, mieszkania powyżej 140 m2 zawierają ofertę specjalną. Skontaktuj się z nami i dowiedz się na czym ona polega.

Nie, ze względu na dużą skalę zamówień oraz dobre relacje z dostawcami, kupujemy produkty w bardzo korzystnych cenach. Jednak, jeśli wolisz sam kupić sprzęt AGD, wycenimy tylko montaż. 

Tak, wszystkie kwoty na stronie zawierają podatek VAT. 

Często organizujemy okresowe promocje. Skontaktuj się z nami i dowiedz się czy aktualnie możesz skorzystać ze specjalnej okazji. 

Spotkania

Tak, pracujemy nawet do 20.00, a w soboty do 17.00. Skontaktuj się z nami i wybierz termin, który najbardziej Ci odpowiada. 

Sugerujemy umówienie spotkania, ponieważ wtedy będziesz mieć pewność, że nasz architekt poświęci Ci tyle czasu, ile potrzebujesz, aby ustalić najważniejsze kwestie dotyczące wykończenia Twojego wnętrza. 

Oczywiście jest taka możliwość. Skontaktuj się z nami wcześniej i ustal konkretny termin. Nasz architekt porozmawia z Tobą przez Skype lub Messenger. 

Spotkania zależą od rodzaju Pakietu. Jest ich tyle, aby można było spokojnie ustalić wszystkie etapy prac, od wyboru materiałów i wizualizacji, aż po omówienie dodatkowych materiałów. 

Tak, z wieloma klientami współpracujemy w ten sposób. Za pomocą wizualizacji i zestawienia materiałów określamy zakres prac i w ten sposób realizujemy wykończenie pod klucz. 

Umów się na rozmowę lub spotkanie online

Poszukujesz firmy, z którą będziesz bezpiecznie inwestować w nieruchomości?
A może potrzebujesz pomocy przy nieruchomościach, które już posiadasz?
Sprzedaż, wynajem, obsługa najmu? Dla nas to żaden problem, chętnie pomożemy Ci w tych przypadkach.