Pakiet komfortowy – meble do łazienki

Meble do łazienki Minimalistyczne i eleganckie meble w kolorze białym z połyskiem, laminowane lub drewnopodobne. Oferujemy meble firm Roca, Cersanit lub Koło.

Pakiet komfortowy – zlewozmywak

Zlewozmywak Oferujemy efektowny zlewozmywak konglomeratowy Premium firmy Frankie w stylowym kolorze, który nada kuchni wspaniałego stylu.

Pakiet komfortowy – meble kuchenne

Meble kuchenne Oferujemy meble kuchenne w atrakcyjnych kolorach od bieli aż po czerń. Są wykonane z połyskującego akrylu, który można połączyć z laminatem w standardzie premium, drewnopodobnym. Meble posiadają wszystkie okucia, zawiasy i szuflady firmy Blum. Można za ich pomocą zagospodarować cały ciąg kuchenny.

Pakiet komfortowy – AGD kuchenne

AGD kuchenne W tym pakiecie oferujemy wysokiej klasy sprzęt kuchenny firmy Bosch, Amica oraz Whirpool. Urządzenia posiadają atrakcyjne funkcje, które umilą czas spędzony w kuchni. Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Wysoka lodówka do zabudowy, bezpieczna pływa indukcyjna, funkcjonalny piekarnik oraz ekonomiczny okap firmy Faber.

Pakiet komfortowy – oświetlenie

Oświetlenie Oferujemy zestawy oświetlenia w różnych stylach, z różnymi źródłami światła oraz instalacją we wszystkich pomieszczeniach.