Pakiet komfortowy – drzwi

Drzwi Oferujemy drzwi fornir, lakier, laminat lub szkło. Fanom minimalizmu proponujemy drzwi ukryte, bezprzylgowe, proste, nowoczesne albo retro.

Pakiet komfortowy – armatura

Armatura W tym standardzie oferujemy armaturę firm Kludi, Grohe, Hansgrohe oraz Tres. Niemieckie i hiszpańskie produkty najwyższej jakości to gwarancja doskonałego wyglądu oraz bezpiecznego użytkowania łazienki.

Pakiet komfortowy – wanna

Wanna Wanna zabudowana lub wolnostojąca, okrągła, kwadratowa, a może owalna? Wybór kształtu zostawiamy Tobie, my zaproponujemy rozmiar oraz wykończenie. Do każdej wanny możesz zamówić parawan, który zamieni ją w funkcjonalny prysznic.

Pakiet komfortowy – kabina prysznicowa

Kabina prysznicowa Wysokiej jakości kabiny z pięknym wykończeniem to element tego standardu. Są nie tylko odporne i trwałe, ale również świetnie się prezentują. Oferujemy najróżniejsze kształty i style kabin. Proponujemy także szyby do zastosowania walk-in.

Pakiet komfortowy – ceramika

Ceramika W tym standardzie oferujemy piękną i ponadczasową ceramikę zaprojektowaną przez znanych twórców, m.in. światowego lidera Villeroy&Boch. Nie brakuje również polskich producentów jak firma Grohe.

Pakiet komfortowy – glazura

Glazura Oferujemy luksusowe i najnowsze serie projektantów. Glazura w tym pakiecie to połączenie pracy polskich producentów ze światowym stylem. Można dać się ponieść fantazji i stworzyć wspaniałe, niebanalne wnętrze.

Pakiet komfortowy – Podłogi w holu

Podłogi w holu Podłogi w holu muszą być odporne, jednak to wcale nie wyklucza dobrego stylu. W tym standardzie oferujemy luksusowy gres w pięknych formatach z mało widoczną fugą. Do wyboru jest kolekcja płytek drewnopodobnych oraz inspirowanych betonem polskich marek Opoczno, Cersanit, Tubądzin i Paradyż.

Pakiet komfortowy – Podłogi w pokojach

Podłogi w pokojach Lite parkiety lub duże warstwowe deski układane na wzór jodły, matowe lub lakierowane – niezależnie od tego które wybierzesz, wszystkie będą prezentowały się doskonale. Oferujemy również luksusowe deski olejowanie oraz wysokiej klasy panele firmy Quick Step, odporne na wilgoć.