Pakiet prosty – drzwi

Drzwi W tym standardzie oferujemy stylowe i uniwersalne drzwi firmy Porta, pokryte wytrzymałym laminatem drewnopodobnym lub białym. Drzwi montujemy z kompletem okuć.

Pakiet prosty- armatura

Armatura Oferujemy solidne i gustowne baterie firmy KFA. Produkty są cenione na rynku od wielu lat. Taki dodatek doda wnętrzu elegancji.

Pakiet prosty – wanna

Wanna Komfortowe i estetyczne wanny umożliwiają wiele wariantów aranżacyjnych, dlatego są często wybierane przez klientów.

Pakiet prosty – ceramika

Ceramika Oferujemy produkty firmy Cersanit, która udowadnia, że ceramika może jednocześnie być nowoczesna i korzystna cenowo. W tym standardzie dostępne są dwie najbardziej atrakcyjne serie.

Pakiet prosty – glazura

Glazura Ponadczasowe rozwiązania to główna cecha tego standardu. Oferujemy glazurę dwóch polskich firm – Paradyż i Tubądzin. Eleganckie, wyważone i naturalne elementy spodobają się każdemu, niezależnie od gustu.

Pakiet prosty – Podłogi w holu

Podłogi w holu Idealna podłoga w holu to taka, którą trudno pobrudzić. Kolekcja terakoty jest nie tylko funkcjonalnym rozwiązaniem, ale ze względu na swój neutralny styl, idealnie wpasuje się w każde wnętrze.

Pakiet prosty – Podłogi w pokojach

Podłogi w pokojach Podłoga to podstawowy element wyposażenia wnętrza. Dlatego już w pakiecie simply zadbaliśmy o sprawdzonego producenta. Egger to numer jeden w zakresie produkcji powierzchni laminowanych. Kolekcje marki tworzą znani i utalentowani projektanci. Wybraliśmy serię w stylowej kolorystyce, która nigdy nie wychodzi z mody. Oferujemy również listwy przypodłogowe tego samego producenta w kolorze podłogi […]