Tak pracujemy

Dobrze wiemy, że dobra organizacja to klucz do sukcesu. Dzięki niej oszczędzamy pieniądze klienta i czas, przez co mieszkanie może być oddane szybciej. Zobacz, jak przebiega proces wykańczania wnętrza. 

Wystarczy, że powiesz nam na czym Ci zależy, a my zadbamy o to, aby to zrealizować. Zajmujemy się całą logistyką, służymy pomocą i dobrą radą naszych specjalistów.

01. Wizyta i rozmowa

Cały proces zaczyna się od niezobowiązującego spotkania. Razem z klientem określamy jego wizję i nasz wspólny cel. Szacujemy budżet oraz przedstawiamy wynikając z niego możliwości. Dzięki rozmowie z architektem oraz obejrzeniu materiałów, klient często decyduje się na inny pomysł niż ten, z którym przyszedł. 

Home Designers - jak pracujemy?
Klasyczna aranżacja salonu Home Designers

02. Wykonanie projektu

Po zatwierdzeniu planu projektu, rozpoczynamy nad nim pracować. Na początku tworzymy układ funkcjonalny, a później wizualizację, które przedstawiają wizję architekta w sposób bardziej zbliżony do zdjęć. Na koniec omawiamy ostateczną wycenę i zakres prac.

03. Realizacja

Na tym etapie rozpoczynamy prace wykończeniowe. Tutaj nie zajmujemy czasu klienta, bo wiemy co mamy robić. Samodzielnie czuwamy nad pracą wszystkich specjalistów oraz całą logistyką prac. Nad wszystkim czuwa jeden z naszych architektów, który zajmuje się projektem od samego początku. 

Zobacz jak pracujemy - Home Designers
Jadalnia - Home Designers

04. Odbiór mieszkania

Ostatnia część to odbiór gotowego i czystego mieszkania. Na tym etapie jest już gotowe, aby się do niego wprowadzić. 

Umów się na rozmowę lub spotkanie online

Poszukujesz firmy, z którą będziesz bezpiecznie inwestować w nieruchomości?
A może potrzebujesz pomocy przy nieruchomościach, które już posiadasz?
Sprzedaż, wynajem, obsługa najmu? Dla nas to żaden problem, chętnie pomożemy Ci w tych przypadkach.