Kuchnie

Kuchnia idealna to taka, w której gotowanie jest czystą przyjemnością. Wszystkie potrzebne przedmioty i produkty są pod ręką, a układ szafek ułatwia wykonywanie codziennych czynności. Każdy z naszych pakietów możesz rozszerzyć o gotową kuchnię ze sprzętem AGD. Na swoim koncie mamy już wiele aranżacji kuchni. Wiemy jakie rozwiązania są ważne i sprawdzają się na co dzień. Wygodne strefy robocze, odpowiednia wielkość blatów, dobre oświetlenie i maksymalne wykorzystanie przestrzeni to cechy, którymi charakteryzuje się każda wykonana przez nas kuchnia.

Współpracujemy z markami

W kuchni równie ważna, co estetyka i funkcjonalność, jest trwałość. Pracujemy na sprawdzonych materiałach takich, jak okucia firmy Blum czy płyty Egger i Pfleiderer. Oferujemy fronty lakierowane na mat lub wysoki połysk w palecie RAL, frezowane i fornirowane. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, stosujemy najwyższej jakości blaty kamienne i kwarcytowe. Wykończeniem każdej kuchni jest sprzęt AGD. Pomagamy w jego wyborze i zajmujemy się podłączeniem. W ofercie mamy kompletne zestawy wielu znanych marek: Siemens, Bosch, Electrolux, Gorenje, Faber, Teka, Miele, Smeg i Gagenau.
Home Designers Partner Ikea
Home Designers Leroy Merlin
Home Designers Partner Egger
Home Designers Partner Faber Air Matters
Home Designers PartnerBlum
Smeg Kuchnie - Home Designers
Home Designers Partner Siemens
Home Designers Pfleiderer
Home Designers Gorenje
Home Designers Bosh
Home Designers Teka
Home Designers Miele
Home Designers Gaggenau
Home Designers Electrolux
Home Designers Black Red White

Zobacz nasze kuchnie

Kuchnia w Twoim stylu

Aranżacja kuchni to ważne, ale skomplikowane zadanie. Już na etapie projektowania trzeba przewidzieć, które rozwiązania sprawdzą się podczas gotowania i sprawią, że będzie ono czystą przyjemnością. Kuchnia to miejsce, w którym materiały szybko się eksploatują, dlatego bardzo ważne jest, aby wybrać trwałe surowce, które utrzymają się w dobrym stanie przez wiele lat. My wiemy, jak to zrobić! W swoim portfolio mamy wiele realizacji kuchennych aranżacji Niezależnie od stylu, który wybierzesz, stworzymy dla Ciebie funkcjonalną i stylową kuchnię.
Nowoczesna kuchnia - Home Designers
Nowoczesna kuchnia - Home Designers

Stylowo i funkcjonalnie

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu kuchni i realizacji prac wykończeniowych. Doradzimy Ci, które rozwiązania sprawdzą się najlepiej i które materiały wybrać, aby kuchnia była miejscem funkcjonalnym i zaaranżowanym w Twoim wymarzonym stylu. Materiały, z których korzystamy charakteryzują się wysoką jakością wykonania i są inspirowane najnowszymi trendami światowej sławy projektantów wnętrz.

Wiemy co sprawdza się najlepiej

Funkcjonalna kuchnia to taka, w której wszystko co potrzebne znajduje się pod ręką, a umieszczone w niej sprzęty AGD sprawiają, że gotowanie jest łatwe i przyjemne. Wiemy jaki sprzęt sprawdza się w kuchni najlepiej i chętnie doradzimy Ci co warto wybrać. Wybrane przez Ciebie elementy wniesiemy i zainstalujemy tak, żebyś jak najszybciej mógł je przetestować.
Kuchnia w nowoczesnym stylu - Home Designers

Umów się na rozmowę lub spotkanie online

Poszukujesz firmy, z którą będziesz bezpiecznie inwestować w nieruchomości?
A może potrzebujesz pomocy przy nieruchomościach, które już posiadasz?
Sprzedaż, wynajem, obsługa najmu? Dla nas to żaden problem, chętnie pomożemy Ci w tych przypadkach.