Home Designers – Mieszkanie Kościelna po remoncie

Apartament z klasą

Mieszkanie przy ul. Kościelnej wykonano w neutralnej, a jednak bardzo ciepłej i klasycznej kolorystyce. Styl wszystkich pomieszczeń jest bardzo spójny. Króluje tu czerń, biel, brąz i szarość. Wszystko uzupełnione jest zielenią żywych roślin. Atutem tego wnętrza są duże okna, przez które wpada dzienne światło. Ponadto, ich rozmiar sprawia wrażenie jakby ściany były przeszklone. Elementy wyposażenia w ciepłych kolorach optycznie zmniejszają dużą przestrzeń mieszkania i sprawiają, że jest ono bardziej przytulne.

Elegancka łazienka to połączenie kamiennych blatów w odcieniach szarości z drewnianymi fasadami zabudowy w ciepłych kolorach. Oprócz niebanalnej aranżacji wnętrza, łazienka jest bardzo funkcjonalna. Posiada dwa zlewy, a blaty są łatwe w czyszczeniu i nie widać na nich zabrudzeń. Mieszkanie posiada osobne pomieszczenie z toaletą. Wykonano je w klasycznym i eleganckim stylu. Glazura w czarnym kolorze połączona z ciepłym odcieniem drewnianych mebli daje efekt jedyny w swoim rodzaju.

Kuchnia to połączenie drewnianych frontów w miodowym kolorze z odcieniami bieli i szarości. Wszystko to doskonale komponuje się z barwami innych elementów wykończenia wnętrza, takich jak drzwi czy kanapy. Duża ilość szafek jest bardzo praktycznym elementem tego pomieszczenia i z pewnością sprawi, że gotowanie będzie tutaj łatwe i przyjemne.

Jasne ściany pokoju i szafy z lustrami sprawiają, że pomieszczenie jest przestronne, a jednocześnie przytulne. Listwy przypodłogowe doskonale komponują się ze ścianami. Duża szafa sprawia, że pomieszczenie jest praktyczne, ponieważ można w nim schować wiele przedmiotów.

Zapraszamy do naszego biura