Home Designers – Mieszkanie os Rusa 11 po remoncie

Wspomnienie lata

Mieszkanie na osiedlu Rusa 11/120 urządziliśmy pod klucz według autorskiego projektu. Wnętrze w śródziemnomorskim stylu jest przestronne, ma świeży i dynamiczny charakter. Bardzo starannie łączyliśmy różne kolory oraz faktury, ponieważ zależało nam na tym, aby mieszkanie było zarówno stylowe jak i przytulne. Właściciele poprosili nas, aby przerobić dwa pokoje z osobną kuchnią na trzy pokoje z aneksem kuchennym.

W salonie z aneksem kuchennym postawiliśmy na jasne ściany z elementami sztukaterii w tym samym kolorze. Świeżości nadaje pomieszczeniu błękitna kanapa, która już po pierwszym spojrzeniu przywodzi na myśl morską bryzę. Szczególnie, że tuż nad nią wisi wiklinowy rustykalny żyrandol, a obok stoi egzotyczna, zielona roślina. Zasłony w musztardowym kolorze sprawiają, że w pomieszczeniu panuje bardzo ciepła atmosfera, idealna na rodzinne popołudnia. Sypialnia wykonana jest dokładnie w takim samym stylu jak salon, przez co całe mieszkanie jest spójne.

Aneks kuchenny to połączenie białej zabudowy z czarną glazurą i drewnianymi dodatkami. To designerskie i nowoczesne rozwiązanie sprawia, że wnętrze jest niebanalne i interesujące. Ciemne dodatki połączone z żółtym kolorem nadają pomieszczeniu dynamiki i energii. Łazienka w biało-czarnych barwach prezentuje się klasycznie i elegancko. Srebrne i zielone dodatki nadają jej luksusowego charakteru.

Zapraszamy do naszego biura