Home Designers – Mieszkanie Smolna

Luksusowe wnętrze

To wnętrze można opisać tylko jednym słowem – luksus. Połączenie klasycznej czerni i bieli oraz różu i brązu daje niesamowity efekt i sprawia, że ta aranżacja zyskuje niepowtarzalny charakter. Jasne ściany i duże okna powodują, że mieszkanie jest bardzo dobrze oświetlone, a przez to przestronne.

Pierwszoplanową rolę gra tutaj salon z aneksem kuchennym. Białą połyskującą zabudowę przełamano kranem w miedzianym kolorze. Takie połączenie prezentuje się nadzwyczaj urokliwie i estetycznie. Tuż obok kuchennej zabudowy stoi klasyczny biały stolik, który urozmaicają modne w tym sezonie różowe krzesła. Brązowa kanapa lekko kontrastuje z różem, ale jednocześnie idealnie komponuje się pozostałymi elementami wyposażenia. Sztukateria w kolorze ścian nadaje pomieszczeniu stylu i prestiżu.

Nowoczesna łazienka jest wyposażona w duże lustro i przeszkloną kabinę prysznicową, które optycznie powiększają wnętrze. Ciekawy kształt zlewu dodaje pomieszczeniu charakteru, a czarno-białe dodatki wydobywają z niego klasyczny i elegancki styl.

Beżowe ściany sypialni doskonale komponują się z miodowym kolorem łóżka. Wszystko jest zrównoważone granatową narzutą. Przestrzeń jest urozmaicona designerskimi lampami w stalowym kolorze. Elementy wyposażenia tworzą w pomieszczeniu bardzo przyjemną atmosferę, dają poczucie komfortu i tworzą miejsce idealne do relaksu. Duża przestrzeń i możliwość dojścia do łóżka z każdej strony jest funkcjonalnym atutem sypialni.

Zapraszamy do naszego biura