Home Designers – Mieszkanie Warszawska 149 70 m2 po remoncie

Przestronnie i niesamowicie stylowo

Mieszkanie przy ul. Warszawskiej to ponadczasowe połączenie bieli i drewna, które zrównoważono dynamicznymi niebieskimi elementami. Jasny kolor ścian i duża liczba okien tworzą przestronne i pięknie oświetlone wnętrze. Podłoga w ciepłym drewnianym kolorze sprawia, że mieszkanie jest przytulne, a jednocześnie bardzo stylowe.

W kuchni króluje połyskująca biel. Przełamano ją armaturą kuchenną w miedzianej barwie oraz glazurą w kolorze marmuru. To połączenie powoduje, że zabudowa prezentuje się estetycznie, a zarazem elegancko. W kuchni nie brakuje też funkcjonalnych rozwiązań. Solidne blaty w białym kolorze są odporne na uszkodzenia i zarysowania.

Kuchnia łączy się z pięknie zaprojektowanym salonem. Wnęka, którą tworzą trzy przeszklone okna prezentuje się niezwykle elegancko. Już od samego patrzenia, aż chce się usiąść na eleganckim, niebieskim krześle z filiżanką herbaty i spoglądać na sąsiednie kamienice. Salon jest wypełniony designerskimi, złotymi dodatkami, które sprawiają, że wnętrze przepełnia klasa i elegancja. Niebieska ściana idealnie komponuje się z elementami wyposażenia w tym samym kolorze.

Zapraszamy do naszego biura