Home Designers – Wechta Poznań , Warszawska mniejsze mieszkanie 43 m

Prostota i elegancja w najlepszym wydaniu

Mieszkanie urządzone pod klucz według naszego projektu to minimalizm i funkcjonalność w najlepszym wydaniu. Jasne kolory sprawiają, że wnętrze jest przestronne i sprawia wrażenie świeżego i lekkiego. To typowy przykład aranżacji w stylu skandynawskim, która łączy prostotę z nowoczesnością. Stonowane kolory – biel, czerń i szarość sprawiają, że wnętrze prezentuje się klasycznie i elegancko.

Na szczególną uwagę zasługuje łazienka wykonana w szykownym stylu. Połączenie marmurowego koloru ścian i podłóg z czarnymi elementami armatury łazienkowej i oryginalnym lustrem w tym samym kolorze tworzy prosty, ale designerski efekt z nutką modernistycznego charakteru. Dzięki temu, łazienka to przestronne i jasne pomieszczenie.

Aneks kuchenny w białym połyskującym kolorze sprawia, że pomieszczenie prezentuje się bardzo stylowo. Złote elementy wykończenia oraz ciepły kolor podłogi przełamują zimne barwy i nadają mu domowego charakteru.

W całym mieszkaniu zastosowano takie same elementy oświetlenia. Czarne, obszerne, metalowe klosze inspirowane oświetleniem z teatrów dodają pomieszczeniu rustykalnego charakteru, a jednocześnie perfekcyjnie je oświetlają.

Zapraszamy do naszego biura